czarna stylizacja

Ciemna bluzka z dekoltem w łódkę, czarne cygaretki, buty na płaskiej podeszwie w stylu lat 50. i apaszka przewiązana wokół szyi to mój jesienny bezpieczny klasyk. Sięgam po nie, gdy szykuję się w pośpiechu i nie mam czasu na staranne dobieranie elementów garderoby.

Nawet najprostsze ubranie w najbardziej zwykłych kolorach można całkowicie odmienić dzięki ciekawym dodatkom takim jak apaszka, wyraźna biżuteria czy ciekawa torebka.

Do całości dopasowałam marynarkę w ciemny prążek w kolorze złamanej bieli, którą zdekompletowałam z innego garnituru. Całość świetnie sprawdziła się w połączeniu z czarnymi cygaretkami.

Według mnie jest to kolor bardzo szykowny i elegancki, idealnie wpisujący się w mglistą, jesienną aurę, która zaczyna nas powoli otaczać. Ja uwielbiam ten czas rozświetlać złotymi dodatkami i elementami w tym kolorze (np. drobnym złotym motywem na apaszce).

W damskiej garderobie czerń jest bazą, na której można zbudować zestaw na praktycznie każdą okazję. Uznawana za kolor niezwykle elegancki i ponadczasowy, który nigdy nie wychodzi z mody i dobrze prezentuje się zarówno jako eleganckie ubranie wieczorowe jak i (odpowiednio dobrany i przemyślany) luźniejszy strój dzienny.

Bluzka – Primark
Cygaretki – H&M
Marynarka – Massimo Dutti
Apaszka – Vintage

Zdjęcia wykonał Dominik Michalski

Komentarze Facebook

2 komentarzy:
  1. Halia
    Halia says:

    Piękna stylizacja! Czy mogłabyś podać skąd masz te prześliczne kolczyki? Już długo szukam właśnie takich.

Komentarze wyłączone